Dołącz do nas

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, a nowe rozwiązania, to nowi ludzie!
Każdy może wnieść coś od siebie – nowego, innowacyjnego, rozwijającego!

CHCESZ SIĘ SPEŁNIAĆ W ŻYCIU I W PRACY?
SZUKASZ NOWYCH WYZWAŃ ? LUBISZ KONTAKT Z LUDŹMI ?
DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Nieruchomości Inwestycje to firma, działająca na rynku nieruchomości od 2001 roku.
Zajmujemy się zaspokajaniem potrzeb naszych klientów w zakresie obsługi nieruchomości będących ich własnością, zakupów na własne potrzeby lub zakupów inwestycyjnych.

Chętnie nawiążemy współpracę z osobami zainteresowanymi branżą nieruchomości. Poszukujemy osób do pomocy Naszym klientom w procesie sprzedaży i zakupów nieruchomości oraz przeprowadzania ich przez „procesy urzędowe” we wszystkich sprawach związanych z nieruchomościami.

Praca polega na: budowaniu bazy ofert i klientów, przygotowaniu i prezentacji ofert, utrzymywaniu stałych relacji z klientami, monitorowaniu rynku nieruchomości, doradztwie,

Najchętniej nawiążemy współpracę z osobami dyspozycyjnymi, posiadającymi umiejętności negocjacyjne, wytrwałymi i cierpliwymi. Prawo jazdy kat. B to podstawa, a własny samochód to dodatkowy atut. Mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości, ale nie jest ono konieczne. Liczy się też uśmiech, otwarcie na wyzwania i nowe możliwości.

Oferujemy pracę w dynamicznej branży w uznanej firmie, atrakcyjne zarobki w systemie prowizyjnym, elastyczny czas pracy, dostęp do CRM bazy ofert i klientów,
pracę w miłym zespole, pakiet atrakcyjnych szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: biuro@ni24.com.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby firmy: Nieruchomości Inwestycje, ul. Św. Mikołaja 1 lok. 21, 15-419 Białystok

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nieruchomości Inwestycje Dariusz Sobolewski, ul. Św. Mikołaja 1 lok. 21,15-419 Białystok, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Sprzedaż
Zapraszamy do współpracy wszystkich właścicieli nieruchomości, a w szczególności właścicieli gruntów rolnych, inwestycyjnych, budowlanych.
Kupno
Chciałbyś zrobić zakupy na rynku nieruchomości? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Pomożemy Ci w tym, wcale niełatwym, procesie!