Opis
Siedlisko nad Biebrzą!

Miejsce na wypoczynek, miejsce na biznes, miejsce doskonałe!!!

Przestronne siedlisko nad Biebrzą we wsi Jasionowo Dębowskie gm. Sztabin, pow. Augustowski, o powierzchni 27237m2, zabudowane budynkiem mieszkalnym przeznaczonym do remontu lub rozbiórki oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Szerokość frontu działki to aż 100 metrów.
Z uwagi na powierzchnię działki graniczącej bezpośrednio z Biebrzańskim Parkiem Narodowym, którego granica przebiega wzdłuż koryta mającej charakter naturalny silnie meandrującej rzeki Biebrzy.

Działka ma ogromny potencjał jako nieruchomość wypoczynkowa i turystyczna lub agroturystyczna. Może również posłużyć na przykład  jako pole kempingowe z ogromną przestrzenią zarówno z miejscem na pole namiotowe i parking dla kamperów.
Budynki gospodarcze nadają się do adaptacji na noclegi, zaplecze gastronomiczne, sanitarne lub techniczne. Do budynków doprowadzono energię elektryczną, woda pochodzi ze studni.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się, spływy kajakowe i tratwy oraz następujące atrakcje turystyczne:

-Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo, najbardziej spektakularny projekt rowerowy, jaki do tej pory zrealizowano w Polsce.

Ponad 2000 km specjalnie wytyczonej trasy (trasa główna 1887,5 km, trasy łącznikowe i boczne: łącznie 192 kilometry), którą od początku do końca przygotowano po to, aby dawała radość podróżowania i poznawania. Szlak wiedzie przez pięć województw wschodniej Polski (warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie).

-Biebrzański Park Narodowy

Obecnie, spośród 23 polskich parków narodowych BbPN jest największym parkiem narodowym i jednym z większych w Europie. Wraz z unikatową mozaiką i strefowością siedlisk mokradłowych,  zachowały się tu rzadkie, zagrożone i ginące w kraju i Europie gatunki roślin, ptaków i zwierząt. Charakterystyczne dla Biebrzańskiego Parku Narodowego są również rozległe krajobrazy, ekosystemy i siedliska, które gdzie indziej zostały już bezpowrotnie zniszczone, w wyniku melioracji, osuszania bagien i torfowisk.

-PODLASKI SZLAK BOCIANI

został utworzony w 2002 roku z inicjatywy Północnopodlaskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków (PTOP) i EKOTON sp. z o.o. przy wsparciu Ministerstwa Gospodarki, Samorządu Województwa Podlaskiego, Polskiej Organizacji Turystycznej, Polskiej Agencji Rozwoju Turystyki S.A., Duńskiej Agencji Ochrony Środowiska (DANCEE) oraz samorządów gminnych. W 2003 roku szlak otrzymał Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej w ogólnopolskim konkursie na najlepszy produkt turystyczny.

Mapa
Cena
  • Nazwa działkiPowierzchniaCena (brutto)Dostępność
  • siedlisko27237m2279.000 złDostępnaZapytaj o działkę
Kontakt
Masz pytania w sprawie oferty? Napisz do nas!