Opis
REZERWACJA!!! Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże

REZERWACJA

Kolejna świetna okazja tylko w naszej ofercie!!! Idealna propozycja do zamieszkania oraz prowadzenia działalności gospodarczej. 

Na sprzedaż bajeczny dom jednorodzinny  z dużą działką  w pobliżu Białegostoku. Położony w urokliwej miejscowości Ponikła, tuż przy granicy Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej, niedaleko Rezerwatu Przyrody Krzemianka. W okolicy licznie powstają nowe inwestycje mieszkaniowe. Budynki gospodarcze znajdujące się na posesji stwarzają idealne warunki do prowadzenia własnego biznesu. Idealnie nadają się na magazyn, stolarnie, warsztat bądź inną działalność. Na działce jest też wystarczająco dużo miejsca do budowy nowego domu lub kolejnego budynku gospodarczego. 

Nieruchomość  zlokalizowana jest w odległości jedenastu kilometrów od Białegostoku; wygodny dojazd zajmuje około 10, a do Centrum miasta około 20 minut. Możliwy jest również dojazd komunikacją podmiejską, która znajduje się około 50m od posesji.  Od 1 stycznia 2021 nowa linia nr 400 kursuje na trasie Kulikówka – Białystok (Dworzec PKS) przez: Szaciły, Krynice (wybrane kursy), Obrubniki, Ponikłą, Letniki, Podleńce, Nowe Aleksandrowo, Leńce (wybrane kursy), Dobrzyniewo Fabryczne i Fasty.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem sprzedaży jest podpiwniczony dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym, wraz z dużą działką oraz trzema budynkami gospodarczymi ; obręb geodezyjny Ponikła, gmina Dobrzyniewo Duże. Powierzchnia-3400m2, sąsiedztwo: domy jednorodzinne, pola i lasy.

Dom przeszedł generalny remont w 2020 roku, zarówno wnętrza jak i elewacja budynku zostały gruntownie zmodernizowane z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Ogrzewanie piecem na paliwo stałe, tradycyjnym, na którego ewentualną wymianę można uzyskać dotację z programu „Czyste powietrze”.
Nieruchomość jest ogrodzona, wjazd na posesję przez automatyczną bramę otwieraną pilotem. Duża część podwórka (ok 700m2) jest wybrukowana kostką z prawdziwego granitu, co znacznie ułatwia utrzymanie porządku.
Starannie, klimatycznie zagospodarowane podwórko na którym znajduje się studnia oraz praktyczna altana z miejscem do grillowania. W głębi usytuowane są dwa garaże z bramami automatycznymi na pilota, w tym samym budynku jest również przestronne pomieszczenie gospodarcze idealnie nadające się na przydomowy warsztat, oraz stodoła. W głębi znajduje się kolejna duża stodoła.

W podpiwniczeniu jest wygodna spiżarnia oraz pomieszczenie kotłowni wraz ze ze składem opału.

Na parterze znajdują się:
– Duża jasna kuchnia z przestrzenią jadalną 15,68m2
– Pokój telewizyjny 16,5m2
– Bardzo ustawny, reprezentacyjny salon 36m2
– Łazienka 4m2
– Przedsionek 3,2m2

Poddasze użytkowe:
-Przestronna sypialnia 20m2
-Pokój 13m2
-Antresola 17m2 (W razie potrzeby, możliwe przerobienie na łazienkę)
-Niewielkie pomieszczenie gospodarcze ok. 3m2

Piwnica:
-Kotłownia 24m2
-Spiżarnia 4,8m2

Altana z paleniskiem 12m2

Budynek gospodarczy murowany:

– Garaż dwustanowiskowy 41,5m2
– Warsztat 74m2
– Pomieszczenie gospodarcze 7m2
– Pomieszczenie gospodarcze 6,5m2
– Poddasze (otwarta przestrzeń) 134m2

Stodoła drewniana 123m2
Garaż 45m2

  • wodociąg + studnia
  • dom + budynki gospodarcze
  • na skraju puszczy
  • komunikacja miejska
Pwierzchnia i cena
  • Nazwa działkiPowierzchniaCena (brutto)Dostępność
  • działka zabudowana domem i budynkami3400 m2REZERWACJADostępnaZapytaj o działkę
Kontakt
Masz pytania w sprawie oferty? Napisz do nas!