Opis
Nowy dom w Choroszczy!

MIESZKANIA W BIAŁYMSTOKU SĄ ZDECYDOWANIE ZA DROGIE???

MAMY ŚWIETNĄ ALTERNATYWĘ!!!

PRZEDSTAWIAMY OFERTĘ WOLNOSTOJĄCYCH DOMÓW JEDNORODZINNYCH W CHOROSZCZY!!!

Nowa inwestycja w samym centrum Choroszczy, a jednocześnie w miejscu zapewniającym kameralny klimat i prywatność oraz spokój i odpoczynek po obowiązkach dnia codziennego.

Każdy z budynków posadowiony jest na działkach o powierzchni od 428 do 585m2, co zapewni przestrzeń rekreacyjną rodzinie a jednocześnie nie będzie sprawiało trudności w utrzymaniu ogrodu. W zasięgu ręki znajduje się doskonale rozwinięta infrastruktura miejska, szkoły, przedszkola, żłobek, sklepy, restauracje i opieka zdrowotna, liczne tereny rekreacyjne, place zabaw, boiska, kąpielisko miejskie oraz tereny zielone, lasy i rzeka.

W mieście dynamicznie realizowane są nowe inwestycje, zarówno mieszkaniowe jak i komercyjne co sprawia, że miasto nieustannie się rozwija. Dzięki nowej drodze ekspresowej S8 oraz oddanemu w tym roku węzłowi Porosły lokalizacja zapewnia szybki i bezproblemowy dojazd do Białegostoku.

Pomiędzy miejscowościami kursuje również komunikacja miejska, co sprawia, że jest to świetna propozycja dla rodzin z dziećmi oraz osób pracujących w stolicy Podlasia.

Czas dojazdu samochodem do: -granic Białegostoku; około 5 min. a do centrum około 15 minut. -obrzeży Warszawy; około 1,5 godziny.

Trzy nowoczesne budynki mieszkalne jednorodzinne, zaprojektowane w technologii tradycyjnej murowanej, jako dwukondygnacyjne, ze stropem żelbetowym.

Wykończone do stanu deweloperskiego; w cenie instalacje; elektryczna, hydrauliczna, c.o.; tynki wewnętrzne oraz posadzki.

Z zewnątrz docieplone i wykończone na gotowo. W budynkach mieszkalnych parter i piętro połączone będą komunikacyjnie, w sposób tworzący funkcjonalną całość budynków mieszkalnych.

Na parterze w każdym z budynków przewidziano: wiatrołap, korytarz, salon z jadalnią, kuchnię oraz łazienkę. Wejście główne, poprzez wiatrołap, zaprojektowano od strony frontowej, położonej na północnym zachodzie.

W części parterowej budynków zaprojektowano również pomieszczenia gospodarczo-techniczne: kotłownię, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż.

Na piętrze w każdym z budynków zaprojektowano: 4 sypialnie, łazienkę oraz klatkę schodową z korytarzem łączącym poszczególne kondygnacje.

Dostępne media; prąd, wodociąg, kanalizacja, gaz, światłowód.

PARTER:

Wiatrołap: 4,4m 2

Korytarz: 6,8m 2

Salon z jadalnią: 26,4m 2

Kuchnia: 10,52m 2

Łazienka: 4.84m 2

Kotłownia: 4,16m 2

Garaż: 23,2m 2

Pomieszczenie gospodarcze: 4,66m 2

PIĘTRO:

Korytarz: 7,18m 2

Pokój 1: 18,20m 2

Pokój 2: 16,35m 2

Pokój 3: 15,50m 2

Sypialnia: 17,94m 2

Łazienka: 7,29m 2

Powierzchnia użytkowa 167,44m 2 w tym mieszkalna 135,42m 2

Powierzchnia zabudowy 107,3m 2 Kubatura 694.79m 3

Powierzchnia przynależnej działki; -budynek 2: 428m 2 -budynek 3: 432m 2 -budynek 4 585m 2

 

UWAGA! W ZAKRESIE TEJ SAMEJ INWESTYCJI DOSTĘPNE RÓWNIEŻ DWA DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ.

Choroszcz – nowy dom w zabudowie biliźniaczej!!!

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC!!!

OFERTA OBJĘTA KLAUZULĄ WYŁĄCZNOŚCI, DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!

  • cenaatrakcyjna
  • energia, wod-kan, gaz!
Mapa
Domy!
  • Nazwa działkiPowierzchniaCena (brutto)Dostępność
  • dom wolonostojący 2167 m2REZERWACJANiedostępna
  • dom wolonostojący 3167 m2REZERWACJANiedostępna
  • dom wolonostojący 4167 m2REZERWACJANiedostępna
Kontakt
Masz pytania w sprawie oferty? Napisz do nas!