Opis
Dom w Choroszczy!!!

Oferujemy dużą, zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz trzema budynkami gospodarczymi działkę, o powierzchni niespełna 2500m2, położoną w samym sercu miasta Choroszcz, przy ulicy Dominikańskiej.

Na tej samej ulicy znajduje się Urząd Miejski w Choroszczy, odległość do najbliższego sklepu to tylko 100 metrów i około 200 metrów do przystanku komunikacji miejskiej (Linia 103 bezpośrednio do Białegostoku).

Kanalizacja, wodociąg i linia energetyczna są już doprowadzone do budynku natomiast gazociąg jest  dostępny od strony ul Dominikańskiej.

Dodatkowo wszystkie media, z wyłączeniem gazociągu, możliwe są do podłączenia od strony ulicy Zamkowej, co może okazać się ogromnym atutem w przypadku budowy domu w tej części działki.

Ponadto na działce znajduje się studnia głębinowa.
Nieruchomość objęta jest ustaleniami MPZP, zgodnie z którym w całości oznaczona jest jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (MN) oraz usługi inne nieuciążliwe (UI), nie określone w planie miejscowym.

Dom mieszkalny o powierzchni użytkowej około 110m2 i kubaturze 660m3 wybudowano w latach osiemdziesiątych, w technologii tradycyjnej, murowanej i znajduje się on w dobrym stanie technicznym.

Istnieje możliwość zaadaptowania podpiwniczenia i poddasza na pomieszczenia użytkowe.

Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym. Działka zapewnia odpowiednią ilość miejsca do budowy kilku domów, lub szeregówek.

 

Szerokość od ulicy Dominikańskiej 31,5m a od strony ul. Zamkowej 37m, natomiast długość działki to aż 74 metry.

 

CENA: 750.000 zł

Kontakt
Masz pytania w sprawie oferty? Napisz do nas!