Nasze doświadczenie
Od ponad 20 lat zajmujemy się zaspokajaniem potrzeb naszych klientów w zakresie obsługi nieruchomości będących ich własnością, zakupów na własne potrzeby lub zakupów inwestycyjnych. W swojej pracy kierujemy się dużą wiedzą zdobytą podczas wielu studiów, szkoleń czy kursów, ale głównym filarem naszej współpracy z inwestorami jest wieloletnie doświadczenie i realizacja setek transakcji na rynku nieruchomości.
Jesteśmy kreatywni
Zaletą współpracy z nami jest to że każda sprawa, każdy Inwestor, traktowani są indywidualnie. Nie działamy wg z góry założonych schematów. Poszukujemy nowych, ciekawych rozwiązań zarówno w procesie poszukiwania nieruchomości dla naszych klientów, ale również zajmujemy się określaniem możliwości i sposobów efektywnego wykorzystania nieruchomości które są już własnością Inwestorów. Poszukujemy najkorzystniejszych sposobów finansowania zakupu nieruchomości.
Jesteśmy rzetelną firmą
Podstawą naszego działania jest wielka dbałość o zachowanie etycznych postaw określanych jako poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań w oparciu o uczciwość i rzetelność. Tylko zaufanie zbudowane na właściwych relacjach z Inwestorami pozwala na nawiązanie długotrwałej współpracy, na której nam bardzo zależy. Dzięki nam wiele osób spełniło już swoje marzenia. Dzięki kontynuacji współpracy z nami wiele osób określa jeszcze piękniejsze marzenia i wyznacza nowe cele.
  • Dbamy o bezpieczeństwo podczas każdej transakcji na każdym jej etapie. Szczegółowo sprawdzamy stany prawne i stan faktyczny nieruchomościBezpieczeństwo
  • Przeprowadziliśmy setki transakcji w oparciu o najwyższe standardy etyczneUczciwość
  • Od 20 lat jesteśmy na rynku nieruchomościDoświadczenie
  • Setki zadowolonych klientówSatysfakcja
  • Inwestycja na przyszłość się opłacaPrzyszłość
  • Pracujemy za najlepszymi specjalistami w rożnych dziedzinach w zależności od potrzeb i konkretnej sytuacjiWspółpraca ze specjalistami z wielu dziedzin
Właściciel
Dariusz Sobolewski

Absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu na kierunku Leśnictwo. Uzyskał w 2002 r. licencję pośrednika w „starym trybie”. Ukończył studia podyplomowe w zakresie szacowania i wyceny nieruchomości na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz marketing i zarządzanie w Międzynarodowym Centrum Biznesu i Administracji.

Od 1995 roku związany z rynkiem nieruchomości. Początkowo zajmował się nieruchomościami i inwestycjami w Lasach Państwowych. Od 2002 pośrednik w obrocie nieruchomościami z licencją nr 2705. Współpracował w przygotowaniu wielu przedsięwzięć deweloperskich od fazy analizy rynku do zakończenia procesu sprzedaży. Współpracował z wieloma profesjonalistami rynku nieruchomości, biurami projektowymi, architektami, wykonawcami i zarządcami. Członek Warmińsko – Mazurskiego Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Prezes zarządu stowarzyszenia w latach 2004-2007. Posiadacz, prestiżowej złotej odznaki Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w uznaniu wieloletniego zaangażowania i wkładu pracy w działaniu na rzecz środowiska oraz rozwoju polskiego rynku nieruchomości. Dwukrotnie otrzymał wyróżnienie PFRN za wkład w rozwój zawodu i rynku nieruchomości.

Założyciel, właściciel i współwłaściciel kilku firm związanych z obsługą rynku nieruchomości. Specjalizuje się w obrocie nieruchomościami gruntowymi.
Pomaga i doradza w zakresie możliwych sposobów korzystania z nieruchomości oraz w podejmowaniu decyzji sprzedażowych i zakupowych. Bezpiecznie realizuje marzenia swoich klientów.